20100304

Reprezentacja.

Reprezentacja to grupa reprezentująca czyjeś interesy. Reprezentacja Polski w piłce nożnej reprezentuje Polskę - mnie, Ciebie, wszystkich posiadających obywatelstwo tego kraju, oraz wszystkich związanych z nim emocjonalnie. Jej wyniki są ważne, jej wygląd nie mniej ważny. Wyniki są słabe, więc czemu Nike & PZPN dołożyli nam wszystkim, ośmieszając jej wygląd? Można sobie gdybać, że to mało istotne, że stroje są ładne, że przecież wygraliśmy [mecz z 3 marca z Bułgarią - 2:0 dla Polandu, którzy nasi piłkarze rozegrali w koszulkach, o których mowa]...i w ogóle o co chodzi, skoro piłkarze to nie modelki i ich obowiązkiem jest wygrywać, a nie stroić się... Po pierwsze jednak nie wygrywamy [jeden mecz z Bułgarią naprawdę wiosny nie czyni], po drugie reprezentacja powinna dobrze reprezentować - zachowaniem, wynikami i wyglądem.
Urzędu prezydenta nie można ośmieszać, powinien być tez paragraf za ośmieszanie reprezentacji...
Z jakiegoś dziwnego powodu we wczorajszym meczu Polska drużyna wystąpiła w żałobnym stroju Księstwa Monako [co skomentowali już chyba wszyscy z drugiej strony].
źródło: goldenline.pl

Nike chciał chyba wzbudzić kreatywność w Narodzie, bo teorii na to pojawiło się wiele, np. że chciano w ten sposób zmotywować piłkarzy do strzelania bramek, bo jakby się cieszyli i podnosili rączki w górę, to pojawiałaby się flaga RP [patrzyłam: strzelali, cieszyli się, ale niczego nie podnosili]. Dzisiaj za to usłyszałam, że spodziewano się naszej porażki, więc stroje miały odwrócić uwagę. Na szczęście chociaż piłkarze się spisali i odwrócili naszą uwagę od tych strasznych strojów...
[Gdybym tak się kiedyś pokusiła na konkurs 'Rzeźnia Roku' to wydaje mi się, że owe koszulki mogłyby w końcu zyskać uznanie ludu].

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...